Bonus při platbě v hotovosti?

30. 03. 2020

Dlouho jsme přemýšleli, co Vám ještě navíc můžeme nabídnout, kromě samotných nově postavených moderních bytů s nízkými náklady na bydlení v blízkosti centra města. Vymysleli jsme možnost individuálních klientských úprav v bytech v průběhu stavby, ale to nám nebylo dost. Takže Vám nabízíme ještě jednu třešničku na pomyslném dortu – pokud budete cenu bytu hradit naráz v hotovosti, získáte od nás finanční slevu na daný byt. Pokud byste se snad rozhodli koupit bytů víc, bude samozřejmě i sleva významnější. Tak co rozbijete prasátko?

Nestrkejte peníze do matrace, přijďte si za ně koupit nový byt a získejte od nás speciální slevu při platbě v hotovosti. 

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.