Standardy

Pro vytvoření útulného bydlení, kde naleznete pocit bezpečí a pohodlí, jsou byty zařízeny standartním vybavením vysoké kvality. Součásti standardů jsou kompletní okenní a dveřní výplně, hotové podlahy, hotové malby, instalace vody, obklady, zařizovací předměty v koupelně a WC, v kuchyni připravené instalace pro montáž kuchyňské linky.

V případě zájmu je možnost využit klientských změn a výběru nadstandardů. Uzpůsobte si svůj byt na míru třeba spojením několika bytů do jednoho.

Dveře a podlahy

Interierové dveře v bytech dodá společnost SEPOS spol. s r.o. Jedná se o českého dodavatele dveří s více než 25 letou tradicí. Pro vchodové dveře do bytů byla vybrána barva bílá.

Standardy - podlahy (1MB, pdf)

Koupelny

Dodavatelem zařízení koupelen je společnost PROCERAM a.s., která je připravena Vám splnit veškeré klientské změny zcela dle Vašich představ. 

Standardy - koupelna (3MB, pdf)

Marketingové standardy

Zde naleznete standardy projektu Rezidence Říční.

Standardy - technické informace pro klienty (172kB, pdf)

Klientské změny

Zde naleznete pravidla pro klientské změny. 

Pravidla klientských změn (214kB, pdf) Harmonogram klientských změn (114kB, pdf)

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.