Vzorový příklad ze starého do nového

Budete se stěhovat z Vaší současné vlastní nemovitosti do nového bytu v rámci projektu Rezidence Říční? 
Chtěli byste Váš nový byt financovat prodejem Vašeho současného bytu nebo domu? 
Nevíte jak udělat to, aby jste měli finance na nákup nového bytu v ten správný okamžik? 
Máte obavy, jak to budete mít se stěhováním, tak aby jste se mohli vklidu přestěhovat do nového bytu a mít Vaše současné bydlení vyřešeno?  

Máme pro Vás řešení!

Patříte mezi klienty, kteří...

...chtějí koupi nového bytu financovat z prodeje bytu starého?

Máme pro Vás skvělé řešení, při kterém od Vás můžeme Váš byt vykoupit a Vy budete mít hotovost okamžitě k dispozici. A víte, co je na tom nejlepší? Dokud Váš nový byt nebude připraven k nastěhování, můžete bydlet ve svém starém bytě. Zní to až příliš dobře? Tak nám napište nebo zavolejte a nechte se příjemně překvapit svými možnostmi.

....mají dostatek financí na koupi nového bytu

Pokud již nějakou nemovitost vlastníte (byt, dům nebo hrad) a plánujete ji prodat, rádi Vám s tím pomůžeme. Pokud v dané nemovitosti v současnosti bydlíte a chcete se přímo z ní přestěhovat do bytu nového, bude nutné pečlivé plánování a s tím Vám pomohou naši zkušení realitní makléři. Samozřejmostí jsou i poradenské služby prověřeného hypotéčního poradce.  

 

Jak to bude probíhat?

  • Napište nám nebo zavolejte a domluvte si schůzku s naším makléřem. Společně proberete Vaši situaci a vyberete byt, který pro Vás bude ten pravý.
  • Následně se potkáte s hypotéčním poradcem, se kterým dáte dohromady ekonomickou stránku věci.
  • Výsledkem bude, že budete mít zajištěnou finanční i praktickou stránku věci. Nic Vám nebude bránit v tom, abyste se stěhovali, jakmile bude Váš nový byt připraven.

 

Přijďte za námi a nic Vám nebude stát v cestě. Společně vymyslíme řešení šité přímo Vám na míru. :)

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.