Rezindence Říční – oficiální zahájení projektu

08. 08. 2019

Byl oficiálně schválen záměr projektu Rezidence Říční Svitavy a my můžeme nyní nasměrovat naši veškerou pozornost na jeho realizaci. Projekt vyroste na ulici Říční v těsné blízkosti areálu TOS Svitavy. Máme z této novinky opravdu velkou radost, o kterou se s Vámi po mnoha měsíčním usílí můžeme nyní i veřejně podělit. Jsme přesvědčeni, že se máte opravdu na co těšit. Rezidence, která na tomto místě vznikne, zanechá výraznou stopu v rámci moderního bydlení nejen ve Svitavách, ale i v rámci okolních měst.

Představujeme Vám komplex dvou čtyřpodlažních bytových domů. V prvním případě se jedná o bytový dům se třemi samostatnými vstupy a dvorem. Druhým je bytový dům ve tvaru „V“ se společnou vnitřní pavlačí přístupnou venkovním shodištěm. Součástí komplexu jsou také parkovací plochy, bohatá výsadba zeleně a přestavba současných ubytovacích prostor, které se nyní nachazí na rohu křižovatky Říční a Vítězná.

Svitavy jsou dnes synonymem pro moderní způsob života a najdete zde veškeré možné vyžití z oblasti kultury až po oblast sportu a zdravého životního stylu. Zároveň se jedná o krásné historické město s mnoha historickými stavbami a tradicemi.

 

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.