Čím víc, tím levněji.

28. 02. 2020

Pokud hledáte možnost investice s výborných výnosem a dobrou návratností – využijte tuto skvělou příležitost ke koupi bytu nebo bytů. Získáte byt v novostavbě za velmi dobrou cenu, který budete moci pronajímat dlouho bez jakýchkoliv starostí – vše bude nové a fungovat. O zájemce na bydlení také nebudete mít nouzi díky široké nabídce pracovních pozic ve Svitavách i v okolí. Pokud se po prostudování naší nabídky rozhodnete ke koupi více bytů, nabídneme Vám byty za ještě výhodnější cenu.   

Čím víc, tím levněji – tak to u nás chodí. Speciální nabídka pro investory – nabízíme možnost slevy při koupi více bytů najednou.

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.