O projektu

Představujeme Vám nový projekt bydlení pro Svitavy, který se nachází v blízkosti centra města na ulici Říční. Součástí navrženého komplexu je čtyřpodlažní bytový dům se třemi samostatnými vstupy a vnitřními schodišti, dva čtyřpodlažní objekty se společnou venkovní pavlačí přístupnou rovněž venkovním schodištěm.

Typická bytová jednotka je řešená jako 1+kk (velikostí od 20 m2 do 36 m2), případně 2+kk (velikostí od 30 m2 do 68 m2), s možností vzájemného propojování a vytváření nadstandardních bytových prostorů. K dispozici jsou také dva přízemní byty 2+kk s předzahrádkou. Převážná část bytů je vybavena menším balkonem. Prostor pro základní vybavenost (sklepní kóje, místnost pro kola a kočárky) je vyhrazen v přízemí daných objektů. Hlavní obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad nebo jihovýchod.  

Rezidence Říční nabízí úžasné bydlení, kde Vaše rodina najde pocit bezpečí, pohodlí a dostatek prostoru pro život. Koncepce projektu Vám nabízí možnost propojení vybraných bytů s okolními jednotkami a vytvořit si tak bydlení přesně podle Vašich představ díky řadě možných klientských změn. REZIDENCE ŘÍČNÍ – Žijte s námi za vodou.

Prodej bytů je již zaháje. Termín dokončení projektu je v prosinci roku 2020. 

Parkování je v maximální možné míře zajištěno na vyčleněných parkovacích plochách.

Residence Říční se nachází v těsném sousedství průmyslového areálu TOS a zároveň navazuje na přilehající obytnou zástavbu rodinných domů. Občanská vybavenost je výborná. Pár minut chůze na náměstí, s čímž  souvisí také početná nabídka služeb. Velkou výhodou je taktéž dobrá dostupnost do městského parku a na vlakové nádraží. Ulice Říční je v těsné blízkosti hlavního tahu městem I/43.


Město Svitavy se nachází na hranici Východních Čech a Moravy. Rozkládá se na jihovýchodním výběžku České tabule, který je známý jako Svitavská pahorkatina, zasahující do povodí Moravy. Dnes zde žije přibližně 17,5 tis. obyvatel. Svitavy jsou město s bohatou historií i současným moderním životem s kulturním i sportovním vyžitím. 

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.