Předprodej zahájen!

13. 08. 2019

Je to tady! Rezervace bytů v rámci REZIDENCE ŘÍČNÍ jsou spuštěny. Situace na trhu s hypotékami dosahuje bodu varu díky již schváleným intervencím ČNB, které vešly v platnost 1.10.2018. Jsme si vědomi této bláznivé situace a rádi bychom Vám nabídli drobný bonus, abychom Vám pomohli překonat Vaše obavy.

Spouštíme možnost rezervace bytů za předprodejní ceny, a to pouze do 30.8.2019. I přesto že nabídka platí pouze na omezené množství bytů se nám podařilo nabídku koncipovat tak, aby si vybral každý.

Hledáte byt pro 1-2 osoby, pro 3-4 členou rodinu? Chtěli byste k bytu kousek zahrádky? Hledáte bydlení na prožití klidného stáří nebo pouze byt na investici a následně jej pronaímat? Ať už je Váš záměr jakýkoliv najdeme v rámci předpordeje řešení společně.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

 

Napište nám

Pošlete nám dotaz, o vše se postaráme


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti CENTURY 21 Bonus Brno, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.